PPS Holding s.r.o. - Výroba, prodej a výkup palet

Použité palety

Použité europalety – světlé „A“

Tato paleta se téměř neliší od palety nové. Palety tohoto typu jsou světlé a jsou na špalcích delší strany opatřeny stejnými registračními znaky jako palety nové - znak garanta a poskytovatele licence, číslo uživatele licence (výrobce) a znak EUR v oválném rámečku.

Pokud je tato paleta opravená, mohou se čísla výrobce na opačných stranách palety lišit, stejně jako znak garanta (ČD,DB,MAV,EPAL) může být na odlišný na obou stranách. Upozorňujeme, že opravy palet se řídí normou stejně jako jejich výroba, opravce musí být držitelem povolení k výrobě a opravě EUR palet a jejich neautorizovaná oprava je zakázaná. Pro skladovatele může neodborné opravení palety představovat rizika spojená se zřícením stohovaných palet při manipulaci, ve skladech, a ke škodě na majetku i zdraví.
 
Použitá světlá europaleta je čistá, bez vlhkých plísní. Všechny špalky jsou ostrouhranné, nevyštípané a svlaky nejsou poškozené. Rohy palety jsou stejně jako u nové europalety ztupené ořezem.
 


Použité europalety – tmavé „B“

Použité tmavé palety jsou na špalcích delší strany opatřeny registračními znaky garanta a poskytovatele licence, číslem držitele této licence a znakem EUR v oválném rámečku. A to vždy na obou stranách.

Paleta má tmavší - většinou šedou nebo tmavě hnědou - barvu. Některé špalky ale mohou být zcela světlé, stejně jako desky palety. Jde o následek opravy, který ale neovlivňuje celkovou funkčnost palety a rozhodně jí neubírá na kvalitě.

Paleta je čistá, bez vlhkých plísní. Špalky jsou ostrouhané, nevyštípané,  svlaky nepoškozené. Rohy palety jsou ztupené ořezem. Rozměry palety jsou standardní tedy 1200 x 800mm.


Použité palety Standard

  • vykupujeme a dodáváme našim odběratelům i použité palety v rozměru 1200x800 s různou nosností
  • tyto použité palety dodáváme ve výborném technickém stavu, nepoškozené
  • palety se liší především svojí konstrukcí, velikostí použitých špalíků, rozdílnou skladbou ložné plochy
  • mohou být, ale nemusí, tepelně ošetřeny

Po většinu roku disponujeme kamionovým množstvím těchto palet, které jsou připraveny k okamžité expedici.


Pro zjištění aktuálních skladových zásob těchto palet nás laskavě kontaktujte : +420 739 573 610, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.